Září 2015

Sperma pod UV světlem

23. září 2015 v 19:19 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Blonďák z minulého příběhu moc dobře věděl, že to, co předvedl, bylo k smíchu, a tak se snažil napravit si reputaci. Po pár měsících, kdy už byl dávno po maturitě a nepotkávala jsem ho tím pádem na školních chodbách, mi začal psát a dráždit mě. Přesvědčoval mě, že tentokrát mi to vynahradí a vydrží dýl. Protože za žádných okolností nedodržuju heslo ráno moudřejší večera, jednu noc, kdy jsme si zase psali, jsem mu ten sex odsouhlasila. Ráno jsem trochu litovala, ale už jsem nechtěla couvnout.

Standarta je standardním znakem hlavy státu

15. září 2015 v 9:09 | userka |  Češtinářský koutek
Chceme-li o něčem říct, že je to v normě, řekneme, že je to standardní. Bohužel se v tomto slově dost často zaměňuje písmeno d za t a vidíme tím pádem nesprávný tvar standartní. Jenže není standard jako standarta.

Sladká nevědomost

6. září 2015 v 23:29 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Pořád jí pípá mobil a ona se k němu spěšně vrhá, aby si přečetla novou zprávu. Chvíli jí oči těkají po displeji a v tváři se jí mezitím usazuje uvolněný úsměv. Jakmile si ale uvědomí, že ji pozoruju, nasadí neutrální výraz a rychle něco odepíše, chovajíc se, jako kdyby šlo o rutinní úkon, který vůbec nedělá s radostí.

Nejspíš mě podvádí, ale jsem natolik srab, že to nijak neřeším. Jenom to pozoruju a uvnitř se rozpadám. Hlavou mi běží myšlenky ptající se na to, proč zrovna já, kde jsem udělal chybu a proč mě už nemiluje, ale moje vědomí nezná odpovědi.