Duben 2015

Wrestlerky

20. dubna 2015 v 0:34 | userka |  TT (témata týdne)
Poprvé v životě jsem se v televizi koukla na wrestling a mohla jsem se potrhat smíchy. Opravdu vřele doporučuju. Šlo teda o zápas federace WWE, což se jeví jako velká továrna na peníze, ale mně to nevadí, stálo to za to. V ringu se po sobě váleli čtyři pánové a nezřídka létali vzduchem. Potom se jich v zápasišti tísnilo dokonce osm!

Pracovní verze Standy pro zasmání

13. dubna 2015 v 19:28 | userka |  (ne)smysluplnosti
Říkala jsem si, že kdybych se náhodou dostala do finále soutěže Nakreslete, jak si představujete Standu, ukázala bych vám pracovní verzi svého soutěžního obrázku. A protože jsem se šťastnou náhodou do finále dostala, mám pro vás tedy onu malůvku. Můžete se klidně smát. Takhle já tvořím - načrtnu si, o čem to bude, a pak to celé předělám :)

Krucifix ve mně

8. dubna 2015 v 20:20 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Spolu s kolegy visíme v každé třídě této školy. Když se podíváte na tabuli, spatříte nás vlevo nahoře vedle portrétu prezidenta. Těchhle fotografií se vedle nás vystřídalo už několik, mnohem víc tváří jsme ale potkali v lavicích před námi. Já visím ve zrekonstruované učebně chemie. Pod palcem to tady má nazrzlá paní učitelka, která zde provádí spoustu chemických pokusů. Někdy se kvůli nim musí zastínit denní světlo, protože paní učitelka si na pokus svítí UV lampou, a celý průběh tak vypadá mnohem efektněji. Možná právě díky novým roletám fungujícím na dálkové ovládání se tato třída zalíbila studentům, kteří její intimní šero po vyučování často vyhledávají.

Jsem znovu mučen. Přibitý na kříži, rána na boku mi krvácí, hlady a žízní omdlévám, ale to nejhorší se děje přede mnou. Žactvo se tu oddává pozemským slastem, aniž by jim můj či prezidentův pohled vadil. Nejčastěji si užívají hned pode mnou na katedře, takže mám i se skloněnou hlavou neúprosný výhled na jejich těla. Jak mě ale zneužili ti poslední dva, to bych nikomu nepřál.

Soutěžní Standa

4. dubna 2015 v 23:21 | userka |  (ne)smysluplnosti
Po dlouhé době jsem do ruky vzala tužku a další malovací potřeby a zrodil se příspěvek do soutěže Nakreslete, jak si představujete Standu. Protože bude zveřejněno jenom pár finálových děl, ukážu vám obrázek sama.