Březen 2015

Vousy nedělají filosofa, ale mě

31. března 2015 v 21:56 | userka |  TT (témata týdne)
Já vím, že web jenpromuze.cz není zrovna studnicí zaručených vědomostí, ale pojďme mu na chvíli věřit. Dočetla jsem se tam totiž, že jsem měla vyspět už ve třetím století: "Už v roce 271 našeho letopočtu svatý Klement z Alexandrie prohlásil: "Znamením muže je vous. Je proto nekřesťanské znesvětit symbol mužství." Prostě všem řekl, že by se neměli holit. To se dochovalo až do středověku, kdy například možnost dotknout se vousu králů, byla velká čest." (1) Vždyť to pořád říkám, že vousy našeho Kinga jsou dotykůhodné a byla by to pro mě čest!

Láska v posteli

28. března 2015 v 22:43 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Křeč! Přirážím tak urputně, že už mě poněkolikáté chytla křeč do stehna a bolest přechází až do lýtka. Na chvíli musím přestat a napnout nohu, než se svaly uvolní. Pode mnou se chápavě usmívá můj muž a trpělivě čeká, až se vzchopím. Těch několik sekund, kdy je stále ve mně, zatímco já nehnutě spočívám na jeho ochlupené hrudi, si užívám snad víc, než samotný akt. Takovou intimitu nemůžete sdílet s každým. Do tváře a ucha mě jemně píchají jeho světlé chloupky, které se mu táhnou po celém břiše, směrem nahoru až ke krku, směrem dolů až tam, kde se proplétají s těmi z jiných míst.

I po tmě můžeme být potmě.

22. března 2015 v 23:11 | userka |  Češtinářský koutek
Říká se, že člověku, který hodně čte, jde lépe pravopis, protože si ho tím dlouhodobým koukáním do textu vštípí tak nějak podvědomě. Samozřejmě se předpokládá čtení takové literatury, která je psaná nádhernou bezchybnou češtinou. Myslíte, že když na mnoha blozích čtu různé chyby, může si je můj mozek naschvál pamatovat a chtít je pak opakovat? Brr!

Co mě už totiž opravdu nebaví, je neznalost rozdílu mezi slovem potmě a slovním spojením po tmě. Za poslední týden jsem tuhle chybu viděla v několika článcích na tomto serveru.

Podlehnout, anebo zůstat věrný?

16. března 2015 v 22:02 | userka |  TT (témata týdne)
"Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi." Kdo by to do mě řekl, že jednou svůj článek začnu citací z Bible? Člověka, kterého tíží svědomí, napadají různé zhůvěřilosti.

Ve společnosti vždy převládá určitá představa o tom, jaké jednání je správné. Nejde o činy proti zákonům, těmi se může zabývat soud. Nejde ale ani o pouhé prohřešky proti zdvořilosti. Rád bych zmínil takové chování, které se týká podstatných záležitostí. Třeba nevěra.

4% menšina má 4 %

15. března 2015 v 16:11 | userka |  Češtinářský koutek
Pravidla pro psaní znaku procenta (%) hodně lidí vůbec nechápe. Je totiž rozdíl, když před znak dáte mezeru, anebo když ho přilepíte hned za číslo.

Můj nejlepší sex

10. března 2015 v 21:29 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Není poslání jako poslání. Jedno z mých nejdůležitějších poslání jsem tehdy učinila na chatu. Šlo o poslání určité zprávy jednomu mužovi. Tohle poslání jsem si dlouho promýšlela a pořád jsem váhala, nemohla jsem sebrat odvahu. Nakonec jsem ale vzkaz zaslala. Teď už můžu říct, že se dalo mluvit o poslání životním.

Zlomený bičík z plastu

5. března 2015 v 21:52 | userka |  TT (témata týdne) - erotika
Těšila jsem se, co si pro mě na naše už páté výročí přichystal. Ne, nemluvím o příteli nebo dokonce manželovi, tady jde o mého milence, s nímž se každý rok zhruba ve stejnou dobu sejdeme a dopřejeme si trochu sexuálního vzrušení. Skoro nic o sobě nevíme, prostě si domluvíme schůzku, sejdeme se a vyspíme se spolu. Pak si zase celý rok nezavoláme ani se jinak nezkontaktujeme. Nevím, jestli se mnou někoho nepodvádí, nezajímá mě, kolik mu je přesně let, netuším, odkud je, nevím nic. Chceme si jenom udělat hezky, pěkně nám to spolu klape, a tak se navzájem děláme.